для Samsung

Як замінити акумулятор від ноутбука Samsung?

Ваш ноутбук став частіше розряджатися під час автономної роботи? Цю проблему дуже легко вирішити заміною акумуляторної батареї. У нашому інтернет-магазині вибрати новий акумулятор Samsung може навіть найновітніший покупець. При виникненні будь-яких питань ви завжди можете отримати професійну консультацію від наших фахівців. Заміна батареї ноутбука — це те, з чим може стикнутися кожен користувач. Оскільки ще не винайшли пристрій, здатний працювати вічно. Рано чи пізно всі пристрої виходять з ладу через свій виробничий знос. Ціна батареї на ноутбук Samsung залежить виключно від її технічних характеристик. Перед вибором нового акумулятора подумайте над тим, як часто ви будете використовувати свій ноутбук в режимі автономної роботи.

Основні параметри при виборі акумулятора для Samsung 

Виходячи з цього вибирайте батарею в ноутбук Samsung за такими параметрами:
 1. Тип АКБ — розрізняють кілька типів батареї в залежності від технології виробництва.
 2. Ємність — певний рівень заряду акумуляторної батареї від блока живлення, який отримує ноутбук під час його автономної роботи.
 3. Напруга — цей параметр вимірюється в V. і повинен бути таким самим, як і на старій батареї. Для правильної роботи акумуляторів може допускатися відхилення від норми не більше 0,5 Вольт.

Види батарей Samsung

За технологією виробництва батарей розрізняють: нікель-кадмієві, нікель-метал-гібридні, літій-іонні та літій-полімерні акумулятори. Акумулятори для ноутбука Samsung в основному використовують літій-іонну технологію виробництва. Це найбільш сучасний тип батареї, який використовується найчастіше в ноутбуках та в мобільних пристроях. Основною перевагою даного типу АКБ можна назвати відсутність ефекту пам'яті. Це говорить про те, що даний пристрій можна заряджати повністю і при цьому залишати блок живлення ввімкненим без будь-якого ризику для батареї. Важливо знати й про недоліки даного типу батареї, щоб уникнути її ламання. Літій-іонні акумулятори мають властивість втрачати свою працездатність, якщо вони довгий час знаходяться в неактивному стані. Тому не купуйте схожий тип батареї напередодні. Ремонт АКБ ноутбука Samsung, яка втратила свою ємність при причині зносу, практично неможливий. У такому випадку рекомендується замінити акумулятор на новий. Літій-іонний акумулятор ноутбука Samsung також не рекомендується залишати на занадто низькому рівні заряду. Як тільки індикатор заряду батареї впаде до 20% і нижче, її рекомендується під'єднати до зарядного пристрою.

Ємність батареї ноутбука Samsung

Ємність батареї для ноутбуків Samsung вимірюється в міліампер-годинах (mAh). Цей параметр є основним при виборі батареї так, як саме від нього залежить тривалість автономної роботи ноутбука без підзарядки. Дуже часто вартість акумулятора залежить від його місткості. Проте, чим вище рівень ємності батареї, тим рідше потрібно буде заряджати Ваш ноутбук. Навіть якщо Ви не плануєте тривале використання свого ноутбука без підзарядки, АКБ Samsung з високою ємністю матиме більший термін служби. Це пояснюється тим, що життєвий цикл всіх акумуляторів вимірюється певною кількістю повної зарядки та розрядки. Тому чим рідше акумуляторна батарея для ноутбука Samsung буде піддаватися зарядці та розрядці, тим довше вона зможе працювати. Окрім усіх вищевказаних параметрів не забувайте звертати увагу на розмір нової батареї. Вона повинна бути повністю сумісна з Вашим ноутбуком передусім за своїми габаритами. Пошук акумулятора за номером моделі ноутбука завжди покаже Вам 100% сумісні пристрої.

Чому акумулятор Samsung вже не працює

Найчастіше акумуляторні батареї виходять з ладу через свій знос. Тому продовжити термін служби акумулятора ми ніяк не можемо. Однак, передчасному ламанню даного пристрою можливо, дотримуючись простих правил його експлуатації. Якщо Ви тільки що придбали новий акумулятор для ноутбука Samsung, ознайомтеся з правилами використання даного пристрою:
 1. Не допускайте повного розряду та заряду акумуляторної батареї. Мінімальний рівень розряду не повинен бути нижче 10-20%. При цьому максимальна позначка заряду до 80%.
 2. Якщо Ви не використовуєте свій ноутбук в автономному режимі, зарядіть акумулятор до 80% і вийміть його з пристрою. Зберігайте акумулятор від ноутбука Samsung в прохолодному місці, час від часу використовуючи його в автономному режимі свого ноутбука. При тривалому використанні ноутбука від блока живлення, не забувайте заряджати акумулятор принаймні раз в 4 місяці. Це важливо для збереження ємності батареї.
 3. Щоб уникнути перегріву АКБ, рекомендується використовувати ноутбук на твердих поверхнях. На м'якій поверхні система охолодження ноутбука не справляється зі своєю роботою.
 4. Уникайте роботи за ноутбуком при температурі повітря нижче нуля. Не включайте свій ноутбук одразу, як тільки принесли його з вулиці в холодну пору року. Занижена температура може негативно позначитися на рівні ємності батареї.
 5. Використовуйте економний режим роботи АКБ, щоб рідше заряджати даний пристрій. При цьому можна знизити яскравість екрана або вимкнути функції Wi-Fi, Bluetooth. Підсвічування клавіатури також може позначитися на швидкому розрядженні акумулятора.
 6. Замість режиму очікування на ноутбуці рекомендується використовувати сплячий. Акумуляторна батарея в режимі сну менше піддається розрядці.
Якщо Ви дотримуватиметесь всіх вищенаведених правил, акумуляторні батареї для ноутбука Samsung будуть максимально довго підтримувати мобільність Вашого пристрою і не вийдуть з ладу в самий невідповідний момент. Окрім усього сказаного, батарея може зламатися через відому причину падіння або удару. Ви також можете пошкодити її в процесі встановлення, але це малоймовірно.

Як замінити батарею для ноутбука Samsung?

Заміну АКБ для ноутбука Samsung може виконати практично кожен користувач самостійно.
 1. Для цього лише необхідно вимкнути ноутбук, відключити зарядний пристрій і відкрутити задню кришку свого пристрою.
 2. Після чого Ви можете обережно витягти стару батарею і встановити новий акумулятор в ноутбук Samsung.
Встановлення батареї також можна виконати в нашому офісі для перевірки працездатності АКБ. Скористатися цією послугою можуть покупці, які знаходяться в Києві або в Одесі. Купити акумулятор ноутбука Samsung наші клієнти можуть з доставкою по всій Україні. В комплектацію кожного акумулятора входить гарантійний талон, наявність якого забезпечує безпеку Вашої покупки. Все ще сумніваєтеся в виборі нового пристрою? Скористайтеся кнопкою зв'язку і наші спеціалісти підберуть для Вас найбільш відповідний батарею в ноутбук Samsung в телефонному режимі.
 
Використовуйте мобільність свого ноутбука за допомогою якісних акумуляторів від "4 Samsung Parts"!