для Samsung

Як вибрати відповідний блок живлення для Samsung?

Без справної роботи зарядного пристрою навіть акумуляторна батарея ноутбука не зможе довго підтримувати його в робочому стані. Якщо Ваша зарядка на Samsung подає перші ознаки ламання, її необхідно негайно замінити на нову. Однак, перш ніж розпочинати вибір нового пристрою, переконайтеся у тому, що причина ламання полягає саме в зарядному пристрої.

Як перевірити блок живлення?

Для цього виконайте кілька простих дій:
 1. Перевірте наявність електрики в мережі.
 2. Переконайтеся в справності використовуваної розетки - вставте інший електроприлад в неї.
 3. Вийміть акумулятор з ноутбука і під'єднати зарядний пристрій. Якщо воно не подає жодних ознак життя, можливо проблема в акумуляторі.
Якщо всі дії показали, що Ваше зарядний пристрій Samsung зламано, починайте вибір нового блоку живлення. Ремонт зарядки для ноутбука може обійтися Вам практично в таку ж суму, як і новий пристрій. Не знаєте як замінити адаптер живлення? У нашому інтернет-магазині для того, щоб купити зарядний пристрій на ноутбук Samsung, не обов'язково мати особливі комп'ютерні знання. Потрібно лише знати основні технічні характеристики зарядки.

За якими критеріями вибрати зарядку для ноутбука Lenovo

Серед них виділяють:
 1. Напруга - вимірюється в V.
 2. Потужність - W.
 3. Сила струму - A.
 4. Тип роз'єму - розміри штекера.

Напруга 

Зазвичай маркування на блоку живлення показує два коефіцієнти напруги - на вході й на виході. Напруга на вході - це те, що зарядка бере від електричної мережі. Цей показник не відіграє особливої ролі при виборі зарядного пристрою. Важливо звертати увагу на коефіцієнт напруги на виході. Здебільшого це показники від 15 до 20 V. Нова зарядка для ноутбука Samsung повинна мати показник вихідної напруги, який не перевищує напругу попереднього пристрою. Може допускатися менше значення, але ні в якому разі не вище. Інакше є ризик виходу з ладу материнської плати ноутбука. Звичайно пошук зарядки за моделлю ноутбука показує сумісні пристрої за всіма параметрами. Але перевіряти всі параметри перед покупкою також важливо.

Потужність та сила струму

Потужність блока живлення може бути такою самою, як і на попередньому пристрої, або більше. Рекомендується купувати зарядку Samsung з високою потужністю, бо такий пристрій буде заряджати ноутбук швидше. При цьому зарядний пристрій не буде перегріватися. Якщо купити зарядку з потужністю нижче, ніж у попередньому пристрої, вона може зламатися. Показник потужності можна розрахувати самостійно. Для цього потрібно лише помножити показник сили струму і потужність зарядного пристрою. Показник сили струму вказують на корпусі блока живлення в амперах. Цей параметр також повинен збігатися з силою струму попереднього пристрою. Також параметр сили струму може бути вище, але не нижче встановленої норми. Для комплектуючих ноутбука подібне відхилення не загрожує нічим. Однак, новий блок живлення для Samsung з заниженим параметром сили струму може швидко згоріти.

Роз'єм блока живлення Samsung

При виборі нового адаптера живлення не забувайте звертати увагу на тип його роз'єму. У описі кожної моделі зарядного пристрою вказуються розміри його штекера в міліметрах. Механічна несумісність зарядки може спричинити пошкодження роз'єму підключення до ноутбука, якщо вона буде вставлятися в роз'єм занадто щільно. Вибрати блок живлення на ноутбук Samsung за всіма вищезазначеними параметрами Ви зможете без будь-яких труднощів. Усі дані щодо технічної характеристики пристроїв ми розмістили в описі кожної окремої моделі. Якщо Ви все ж зіткнулися з певними складнощами при виборі, замовте зворотній дзвінок на нашому сайті. З Вами зв'яжеться один із наших фахівців і відповість на всі Ваші питання.

Як не поламати зарядний пристрій для ноутбука Samsung?

Покупка нового зарядного пристрою вирішить Ваші проблеми, що виникли при ламанні попереднього. Однак, як не стикається з подібною ситуацією знову? Звісно, роботоздатність блока живлення залежить в першу чергу від його виробника. Але користувач також може вплинути на передчасну поламання зарядки. Для того, щоб цього уникнути, необхідно знати як правильно використовувати зарядний пристрій для ноутбука Samsung.

Чому блок живлення може припинити працювати?

Ми проаналізували основні причини зламання блока живлення і виділили 7 пунктів правильного використання зарядки:
 1. Перед тим, як зарядити ноутбук, під'єднати адаптер живлення до гнізда ноутбука і тільки потім в розетку.
 2. Уникайте прямих ударів по корпусу зарядного пристрою або його падіння.
 3. Кабель зарядного пристрою тримайте в вільному положенні. Його дуже просто пошкодити при скручуванні чи натяганні.
 4. При транспортуванні блока живлення обережно згорніть його шнур круговими рухами. Зафіксуйте кабель спеціальним заклепкою-липучкою. Ні в якому разі не треба намотувати шнур зарядки на його корпус.
 5. Щоб уникнути перегріву зарядного пристрою, тримайте його корпус у відкритому доступі. Не рекомендується накривати його чимось під час роботи для відведення тепла.
 6. В холодну пору року не підключайте зарядний пристрій до ноутбука, якщо тільки що принесли їх з вулиці. Почекайте, поки обидва пристрої не прогріються до кімнатної температури.
 7. Виймайте зарядний пристрій з розетки після завершення його роботи й не використовуйте його під час грози. Це правило стосується всіх електроприладів. При виникненні будь-яких скачків напруги в мережі, зарядний пристрій бере весь удар на себе, щоб не пошкодити компоненти ноутбука.
Для власної безпеки не розкривайте корпус зарядного пристрою для самостійного ремонту. Для уникнення перегріву блока живлення також рекомендується регулярно чистити пристрій від накопичень пилу.

Покупка блока живлення для ноутбука Samsung в нашому магазині

Пам'ятайте, яким би потужним не було нове зарядний пристрій, строк його роботоздатності також залежить від Вас. Придбавши блок живлення на Самсунг в нашому магазині, Ви отримуєте якісний пристрій з гарантійним талоном, який захистить Вас від його передчасного поламання. Купити зарядний пристрій для ноутбука Samsung Ви можете в будь-який зручний час самостійно чи за допомогою наших фахівців. Для тих, хто знаходиться в Києві чи в Одесі, діє кур'єрська доставка по місту або самовивіз товару з нашого офісу. На всій території України доставка товарів "4 Samsung Parts" здійснюється Новою поштою протягом кількох днів.
Бажаємо Вам приємних покупок з "4 Samsung Parts"!