для Samsung

Як замінити жорсткий диск ноутбука Samsung?

Заміна жорсткого диска може статися не лише через його ламання. Якщо вам не вистачає місця на ноутбуці або ви хочете збільшити швидкість його роботи, замініть жорсткий диск ноутбука Самсунг на новий. Новий пристрій зробить вашу роботу за ноутбуком більш продуктивною. Жорсткий диск ноутбука також називають - "HDD", "вінчестер". HDD для ноутбука Samsung записує та зберігає всю інформацію користувача. Якщо ви помітили появу якихось збоїв при роботі цього пристрою, поспійте скопіювати всю необхідну інформацію на інший носій. Купити жорсткий диск для ноутбука Самсунг ви можете в нашому магазині зі швидкою доставкою в будь-який регіон України.

Як вибрати SSD і HDD для ноутбука Samsung

Щоб вибрати цей пристрій, ознайомтеся з його технічними параметрами:
  1. Обсяг пам'яті.
  2. Інтерфейс підключення.
  3. Технологія.
Скільки коштує жорсткий диск для ноутбука Самсунг? Це перше питання, яке виникає при виборі нового пристрою. Відповідь дуже проста — вартість накопичувача залежить від того, якими технічними властивостями він володіє. В першу чергу ціна жорсткого диска залежить від його обсягу.

Обсяг пам'яті жорсткого диска

Сучасний HDD ноутбука Samsung може мати обсяг від 300 ГБ до 4 ТБ. Якщо ви використовуєте свій ноутбук виключно для офісних програм і зберігання документів, жорсткий диск на ноутбук Самсунг до 700 Гб. вас повністю влаштує. Для зберігання більшого обсягу інформації та комп'ютерних ігор, обсяг накопичувача від 1 до 3 ТБ буде найбільш відповідний для вас. Для більш великого архіву та використання ресурсомістких програм можна зупинити свій вибір на накопичувачі з обсягом від 4 і більше терабайт. Однак, надто великі жорсткі диски не лише мають високу вартість, але й великі розміри, що надасть вагу вашому ноутбуку.

Роз'єм для підключення

За параметром інтерфейс підключення жорсткі диски відрізняють на: SATA, SATA2 і SATA3. Даний показник — це тип підключення HDD накопичувача до материнської плати ноутбука. Всі вони відрізняються між собою за швидкістю передачі даних. Чим новіше покоління інтерфейсу підключення, тим вища швидкість передачі інформації. Відповідно, накопичувач SATA3 буде передавати інформацію швидше, ніж вінчестер SATA. Рекомендується придбати жорсткий диск для ноутбука Самсунг з таким же інтерфейсом підключення, як і попередній. Це пояснюється тим, що якщо ваш ноутбук підтримує інтерфейс SATA, то навіть при встановленні накопичувача SATA3 швидкість передачі даних не збільшиться.

Види жорстких дисків ноутбука Samsung

За технологією виробництва жорсткі диски для ноутбуків Samsung розрізняють на HDD і SSD накопичувачі. Кожен з них має свої переваги та недоліки. Жорсткий диск технології HDD - це всім відомий пристрій, який має у своєму конструкції механічні деталі для запису інформації. Вся механічна "начинка" жорсткого диска зберігається під міцним корпусом. Серед переваг даного накопичувача відзначають доступну ціну навіть при великому обсягу пам'яті. При правильному використанні цих пристроїв, термін їх роботоздатності буде тривалим. SSD - це більш сучасна технологія пристроїв накопичувачів для ноутбуків. У своїй конструкції SSD накопичувач не має жодних механічних частин, тому швидкість передачі даних цього пристрою вище. Серед переваг цієї технології можна також відзначити те, що SSD складно вивести з ладу навіть при трясці або падінні. Однак, накопичувач SSD має більш високу вартість, ніж жорсткий диск HDD. Перед вибором нового пристрою обдумайте всі перераховані параметри та зробіть свій вибір, виходячи з особистих уподобань та завдань, які ви виконуєте при роботі за ноутбуком.

Про що жорсткий диск ноутбука Samsung скаже "дякую" вам!

При купівлі нового пристрою ми завжди хочемо, щоб він працював якнайдовше і не зламався в самий невідповідний момент. Новий жорсткий диск для ноутбука Samsung буде працювати довго і надійно, якщо ви будете використовувати його правильно. Для того, щоб передчасного поламання нового пристрою, необхідно:
  1. Використовуйте лише якісні зарядні пристрої для свого ноутбука. При різких перепадах напруги низької якості блок живлення може пропустити їх у внутрішню частину ноутбука, що призведе до виходу з ладу жорсткого диска чи інших компонентів.
  2. При транспортуванні ноутбука дійте обережно, щоб не віддавати його тремтінню внутрішності. Жорсткий диск може постраждати від ударів чи падіння, через свою механічну конструкцію.
  3. Для уникнення перегріву накопичувача, проводьте чистку свого ноутбука від пилу. При занадто сильному нагріванні пристрою, можна скористатися спеціальними засобами для охолодження ноутбука.
  4. Занадто часте включення і вимикання ноутбука також може негативно позначитися на його жорсткому диску. Не скорочуйте інтервал між включенням і вимиканням Вашого пристрою.
  5. Регулярна дефрагментація жорсткого диска позитивно вплине на його працездатність.
Дотримуючись всіх зазначених вище правил, ви зможете суттєво знизити можливість ламання даного пристрою.

Ознаки зламання SSD і HDD ноутбука Samsung

Розібратися, що Ваш вінчестер для ноутбука Самсунг скоро вийде з ладу не складно. Серед ознак ламання накопичувача можна виділити:
  • Поява шуму при роботі, повідомлення про помилку або ноутбук не бачить жорсткий диск.
  • При перегріві даного пристрою може з'явитися запах гару.
Якщо Ви помітили наявність однієї з зазначених ознак, тоді треба зберегти свою інформацію і обирайте новий пристрій. Однак, не поспішайте позбутися поламаного жорсткого диска. Відновити втрачену інформацію можливо за допомогою спеціальних програм з відновлення даних. Жорсткий диск на ноутбук Samsung ми можемо встановити для всіх клієнтів нашого магазину абсолютно безкоштовно. Ви можете здійснити установку придбаного пристрою в наших офісах Києва чи Одеси. При цьому є можливість перевірки справності нового накопичувача. Якщо Ви все ще сумніваєтеся в тому, який жорсткий диск для ноутбука Samsung обрати, скористайтеся допомогою наших спеціалістів. В телефонному режимі ми зможемо відповісти на всі Ваші питання і підібрати найбільш відповідний пристрій в рамках Вашого бюджету! Жорсткий диск ноутбука Samsung для наших клієнтів надається в комплекті з гарантійним талоном, який забезпечить Вашу покупку в магазині "4 Samsung Parts".
Бажаємо Вам продуктивного шопінгу та приємних покупок!