Наш інтерент-магазин  «4samsung»  надає безкоштовну доставку комплектуючих для ноудбуків при замовленні на суму понад 1 500 грн. у випадку передоплати (зверніть увагу на те, що передоплата при замовленнях на суму вище 1 500 грн. обов'язкова, в незалежності від умов доставки). Для всіх інших замовлень можливі наступні варіанти:

Доставка по Києву, Одесі, Вінниці

Ми пропонуємо адресну доставку по місту нашим кур'єром в день замовлення за попередньо обумовленим часом. Вартість доставки становить від 30 до 50 грн. залежно від віддаленості офісу. При отриманні можлива оплата готівковим кур'єру.

Доставка по Україні

Ми надаємо доставку по Україні кур'єрською службою "Нова пошта". 
  • Вартість доставки становить від 30 грн. і визначається умовами служби, при необхідності вартість можна розрахувати за допомогою зручної форми на сайті: http://novaposhta.ua/delivery
  • Термін доставки залежить від віддаленості пункту населення, для обласних центрів і великих міст зазвичай 1–2 робочих дні, для інших 2–3;< / li>
  • Також, ви можете замовити доставку додому, або робоче місце кур'єром від "Нової Пошти".

Під час замовлення доставки іншими службами звертайтеся до наших менеджерів в телефонному режимі або онлайн. 

* Ми настійно рекомендуємо здійснювати перевірку товару і цілісність упаковки на місці отримання товару. Якщо ж ви знайдете якісь зовнішні пошкодження, то працівники доставки повинні задокументувати даний факт. Будьте уважні, щоб уникнути неприємних інцидентів.

Самовивіз в Києві, Одесі, Вінниці

В офісах наших філій ви завжди можете забрати товар самостійно в пн.– пт. з 9.00 до 18.00 і в сб: з 9.00 до 17.00. Адреси складів ви можете знайти в розділі   контакти.